صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

فهرست شرکتهای بازرسی شخص ثالث مورد تایید تا 1399/07/23

مشخصات و تخصص شرکتهای متقاضی و تایید صلاحیت شده در فهرست شرکتهای بازرسی فنی صلاحیت‌دار شرکت ملی گاز ایران

مشخصات و تخصص شرکتهای  متقاضی و تایید صلاحیت شده در فهرست شرکتهای بازرسی فنی صلاحیتدار شرکت ملی گاز ایران جهت استفاده در شرکتهای تابعه گاز بروزرسانی گردیده و آماده بهره برداری است.

جهت دسترسی روی فایل اکسل پیوست کلیک کنید.
مطابق نقشه راه فرهنگ سازی و استقرار استاندارد ایزو 3834 در شرکت ملی گاز ایران ، لیست شرکت ها و مراکز تایید صلاحیت شده توسط آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز جهت بهره برداری اعلام می گردد.

شایان ذکر است که از ابتدای سال 1397 ارسال مدارک به صورت الکترونیک بوده و بر این اساس ضوابط در مهرماه سال 1397 مورد بازبینی قرار گرفته است.

دستورالعمل تعیین صلاحیت شرکت‌های بازرسی شخص ثالث

مدارک مورد نیاز تعیین صلاحیت شرکت های بازرسی فنی جهت تعیین صلاحیت

تقسیم بندی اقلام کالا جهت مصاحبه: 

باتوجه به انجام مصاحبه بازرسین معرفی شده شرکتهای بازرسی شخص ثالث توسط کمیته تخصصی تقسیم بندی موضوعات توسط کمیته مذکور به شرح پیوست انجام شده است.

 استاندارد مرجع كالا

تقسیم بندی بازرسان فنی حفاظت از زنگ جهت مصاحبه


باتوجه به انجام مصاحبه بازرسین معرفی شده شرکتهای بازرسی شخص ثالث توسط کمیته تخصصی تقسیم بندی موضوعات توسط کمیته مذکور به شرح پیوست انجام می شود

استاندارد مرجع حفاظت از زنگ

از ابتدا مهر ۹۹  از تمامي بازرسين معرفي شده شركتهاي بازرسي فني شخص ثالث مطابق با تقسيم بندي موجود مصاحبه بعمل خواهد وصرفا افراد پذيرفته شده در مصاحبه مجاز به انجام فعاليت براي همان شركت خواهد بود.

(با توجه  مشكلات ايجاد شده وجلوگيري از تشديد سرايت ويروس كورونا .وهماهنگي با ساير سازمانها ومراكز تاييد صلاحيت كليه گواهينامه هايي كه اعتبار آنها در اسفند ۹۸ وفروردين ۹۹ وارديبهشت ۹۹پايان مي يايد(منوط به عدم دريافت گزارش تخلف) تا تاريخ 99/03/31 معتبر می باشد)

همچنین با عنایت به حجم زیاد، از این به بعد فایل توسط نرم افزار WinRAR 5.8 به چند بخش تقسیم شده و روی تارنمای بازرسی فنی قرار می‌گیرد. برای استفاده کلیه بخش‌ها را در یک پوشه یکسان بارگزاری نموده و از نرم افزار فوق جهت Extract نمودن استفاده شود.

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

بخش چهارم

بخش پنجم

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/23 - ١٥:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 4380
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب