صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

رئیس بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران:

تدوين طرح بهينه سازي و ارتقای سيستم مديريت مواد- قطعات در شركت ملي گاز ايران

در راستای ارتقای و بهینه سازی زنجیره تامین مواد و قطعات یدکی، ذیل سیاست های مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت ملی گاز ایران، از وضعیت موجود سیستم مواد و قطعات در شرکت های فرعی، ارزیابی صورت گرفت.

مهدی علیپور لیلی، رییس بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران با اعلام این خبر اظهار داشت: این ارزیابی که مصوبه هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران را نیز اخذ کرده، با هدف بهینه سازی موجودی مواد و قطعات در انبارها و بهره گيري از تكنولوژي جديد در مديريت تامين كالاهاي مورد نیاز، شناسایی کالاهای مازاد پروژه ها، کالاهای راکد انبار و همچنین امکان سنجی استفاده از مدل های کسب و کار مختلف در تامین نیازمندی های کالایی انجام شد.

وی ادامه داد: این ارزیابی در 8 جنبه و با تمرکز بر دو محور اصلی شامل سرمایه گذاری بر موجودی و کیفیت فرآیند تامین بوده است.

به گفته علیپور لیلی، پس از بررسی و تحلیل  نتایج ارزیابی، نقشه راهی برای ارتقا و بهینه سازی شامل یازده برنامه بهبود در یک برنامه زمانبندی چهار ساله تدوین شده که از مهمترین این برنامه ها می توان به استقرار سامانه مدیریت کاتالوگ(CMT)  و بهینه سازی موجودی(MRO)  اشاره کرد.

رییس بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران در ادامه، افزود: با استقرار زیر ساخت CMT، می توانیم انبار مجازی در سطح شرکت ملی گاز ایران را ایجاد کرده و شناسایی دقیقی از کلیه اقلام داشته باشیم. وی در پایان اظهار داشت: با این کار،

می توانیم با شناسایی دقیق، از تدارک و انبارِش اقلام تکراری و غیر مورد نیاز و راکد و مازاد جلوگیری کنیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/23 - ١٦:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 48
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب